שאלות נפוצות

איך מקבלים הצעות מחיר?

דרך קבלת הצעות המחיר היא מאוד פשוטה. כל שעליך לעשות הוא למלא את טופס הפנייה הקצר המצורף בתחתית כל עמוד באתר וללחוץ על הכפתור שלח, אנו נעביר את פנייתך למספר חברות המספקות שירותי בר מים ונציגיהם יחזרו אליך טלפונית עם הצעות מחיר מתחרות תוך זמן קצר.

האם קבלת הצעות המחיר כרוכה בתשלום?

כמובן שלא. כל שהשירות שניתן באתר הינו בחינם וללא כל התחייבות! מטרתו היא לקשר בין לקוחות המעוניינים ברכישת בר מים לבין חברות איכותיות ומומלצות שמספקות את שירותים אלו.

מי יחזור אלי לאחר שאשלח את הטופס?

לאחר שליחת הטופס אנו נעביר אותו למספר חברות מובילות בתחום ברי מים לבתים ולעסקים, כלל החברות שאנו עובדים איתם נמצאו מומלצות על ידי לקוחות רבים הן מבחינת איכות המכשיר, הן מבחינת השירות והן מבחינת המחיר.  תוך זמן קצר יחזור אליך טלפונית נציגים מקצועיים ממספר חברות שנמצאו מתאימות לאופי הפנייה.

האם אני מחויב בדרך כל שהיא לאחר קבלת הצעות המחיר?

אתה יכול להיות רגוע, התשובה היא לא. כלל החברות שעובדות איתנו יודעות שהעברת הצעות המחיר הינה שירות חינמי ולא מחייב ללקוח, ומטרתנו היא לעזור לך לעשות סקר שוק מקיף בטרם תחליט באיזו חברה לבחור.

כמה יעלה לי בר מים?

ענף ברי המים לבתים ועסקים הוא ענף שתופס תאוצה בשנים האחרונות, מה שאומר שהוא ענף שמאופיין בתחרות וכמו כל ענף תחרותי גם כאן תוכל למצוא טווח מחירים רחב, מבצעים והטבות שונות. מסיבה זו, אנו ממליצים בחום לשלוח את טופס הפנייה ובעצם בקליק אחד במחשב תוכל לקבל סקר שוק שלם מבלי לעזוב את הכסא.