קולר מים קרים


עבור רובנו הזיכרון הראשון שעולה בדמיון כאשר אנו חושבים על קולר מים קרים, הוא הקולר הכסוף והמגושם מתקופת בית הספר, זה שניצב לרוב בקצה המסדרון והרווה את צימאוננו לאחר משחק תופסת או מחבואים ממושכים בהפסקה.

משהו במתקן עשוי הנירוסטה הזה, שמאוחר יותר ניצב ביראת כבוד גם בצבא, באוניברסיטה או בעבודה – תמיד מצליח להחזיר אותנו לילדות, אל אותם משחקי תופסת שתמיד הסתיימו בלגימה ארוכה מן המים הקרים.

אבל כיום השתנתה אופנת הקולרים והם זכו לעדנה עם עיצוב עתידני, משוכלל, קטן מידות, ביתי והם מציעים סינון וטיהור המים בצורה מוחלטת ומלאה.

קולר מים קרים – איזה סוגים קיימים היום בשוק?

- בר מים: ניתן למצוא בר מים אשר מאפשר אספקה של מים מינרלים, קרים או חמים, באמצעות חיבור כדי מים גדולים, אשר מוחלפים עם סיומם. תחזוקת המכשיר היא מינימאלית ואינה דורשת החלפה של מסננים ופילטרים, עם זאת נשיאת הכדים והחלפתם דורשים שירות מתמיד.

- מיני בר: בשונה מבר המים, מיני בר ניתן להציב על השיש או בפינה ייעודית, וליהנות ממים מסוננים ומטוהרים בדרגות חום או קור שונות, כמו גם ממתקן מעוצב וקומפקטי.

המיני בר מציע לכם ליהנות מיתרונותיה של מערכת הסינון לצד מטהרי מים ביתיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בשילוב עם עיצוב יוקרתי ומוקפד, אשר יהפכו את חוויית השתייה שלכם למהנה ובריאה גם יחד.

יתרונות של בר מים:

- מים נקיים מרעלים ומזהמים ללא הגבלה

- אופציה למים חמים או קרים

- אפשרות למזיגת כמות מים מדודה לכוס

- חיסכון באנרגיה ובחשמל

- מנגנון כיבוי אוטומטי

- תצוגת שעה ותפריטים

- מנגנון להזכרה של החלפת המסנן ומנורת ה- UV

אז אם אתם מעוניינים לקבל טעימה מהילדות ולהיזכר ביתרונותיו של קולר מים קרים – כעת תוכלו לעשות זאת בצורה מעוצבת ונוחה! השאירו את הפרטים שלכם באמצעות הטופס שכאן, ואנו נשמח להתאים לכם בר מים מושלם לביתכם.


Tags: