פילטר מים


קניתם מתקן מים? עומדים להתחדש במיני בר?

אין ספק שרכישת מתקן מים ביתי היא פתרון מצוין לצריכת מים בבית, מבלי כל הטרחה שבדרך כלל מתלווה לעניין. בעזרת בר מים, אין בעיה להנות ממי שתייה כל העת, ולדאוג לצריכת מים יומית מתאימה לכם ולמשפחתכם. אך מה בדבר התחזוקה של מתקן המים? מה צריך לדעת לפני שרוכשים בר מים חדש לבית או לעסק?

על היתרונות של מתקני מים ביתיים בטח כבר שמעתם, וכעת אתם ודאי תוהים כמה תחזוקה מצריך מתקן מים שכזה. עם המדריך שכאן תוכלו לדעת ולגלות למה לצפות לאחר רכישת בר המים החדש שלכם.

למה יש לשים לב לאחר קניית המתקן?

לפני שאפשר לדבר על האחריות שלכם, יש צורך להבין כיצד עובד המתקן. שיטת הסינון והטיהור של מתקני המים החדישים מתבססים על מערכת פילטר מים שכוללת נורת UV ומסנן פחם פעיל. הנורה עוזרת להיפטר ממזהמים בקטריאליים בלתי רצויי, ובעזרת הפחם הפעיל אפשר להיפטר ממוצקים ומתכות כבדות שמסכנות את בריאותנו.

חלקים אלה מתבלים עם הזמן, מאבדים מהיעילות שלהם ולבסוף צריך כמובן לדאוג להחלפתם. השאלה הנפוצה ביותר שעולה בקרב משתמשים חדשים, היא כיצד אפשר לדעת מתי צריך להחליף חלקים וכיצד עושים זאת.

החלפת פילטר מים – לא כל-כך מסובך

בכל מיני בר שתבחרו יהיה צורך להחליף את הפילטר אחת לכמה זמן, בהתאם להוראות היצרן. אפשר לדעת שהגיע מועד ההחלפה אם אתם חשים בטעם לוואי מוזר במים או אם אתם יכולים להבחין בשינוי במראה המים.

בחלק מהמכשירים לא תצטרכו לנחש, שכן חלקם מגיעים עם לוח בקרה מתקדם שיודע להתריע בזמן כאשר נורת ה – UV או המסנן זקוקים להחלפה. כך לא תצטרכו לדאוג או לחשוש שהנכם שותים מים לא איכותיים, וגם לא להטריד עצמכם בעניינים כגון החלפת פילטר מים ותחזוקה שוטפת של המכשיר.

שום דבר לא מחזיק לנצח, אך שימוש נכון וערנות יעזרו לכם לשמור על מתקן המים כך שיאריך ימים רבים וימשיך לשמש אתכם בבטחה. להתרשמות מן המוצרים השונים, למידע נוסף ולבירור פרטים ומחירים בנוגע למתקני מים ביתיים, אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס שכאן.

לאחר מילוי הטופס, פנייתכם תועבר לנציגינו שייצרו עימכם קשר במהרה עם כל המידע המבוקש.


Tags: