סינון מים ביתי


קבל את כל המידע על סינון מים ביתי

קיבלת את ההחלטה שאת המים מהברז אתה לא מוכן לסבול יותר. מה עושים עכשיו? בודקים לגבי סנן מים, התכונות של כל סוג, איך בוחרים אותו באופן שקול ונבון וגם איך נמנעים מטעויות נפוצות. בפורטל לרוויה תמצא את כל העצות והתשובות, וגם את המחירים הכי טובים!

 

סוגים של סנן מים

להלן מספר מסננים מובילים שאספנו עבורך, מהיקר והיעיל ביותר לפשוט ביותר:

  • סננים בקטריאלים – מבצעים טיהור של המים על ידי נורת אולטרא סגול. מסנן מים ביתי שעובד בצורה הזו דואג להפטר מבקטריות וחיידקים מסוכנים לבריאות ולכל מה שעוד אחראי לטעם הלוואי של המים הרגילים.
  • סנני פחם - יעילותו של הפחם בספיחה וניטרול של הכימיקלים מהמים. עם זאת, חשוב להבחין בין שני סוגי מסנני פחם שהשוני ביניהם בא לידי ביטוי בגודל הנקבוביות שמכריע לגבי איכות הסינון. עוד כדאי לציין כי מסננים מהסוג הזה מצריכים החלפה בקצב גבוה, שכן חיידקים רבים עלולים להתרבות בפחם.
  • סנן מים מכאני – יכולת הסינון שלו יחסית לשאר היא מינימלית והוא מסוגל לטהר את המים מחלקיקים בינוניים עד גדולים (ולא מיצורים זעירים כמו בקטריות לדוגמא).

 

על מה חשוב להקפיד ברכישת מערכת סינון ביתית?

כשמדובר בנושא כה מהותי כמו מי שתייה, חשוב לרכוש מסננים ומתקנים רק אצל יצרנים מובילים ואמינים, שמספקים התקני מים עם תן תקן ישראלי לגיטימי וגם אחריות על המוצר.

בנוסף, זכור שעל מחירו של המתקן עצמו יש להוסיף גם את עלות ההתקנה, מחירו של המסנן עצמו שיהיה צורך להחליף מעת לעת, תיקונים צפויים שנגרמים מבלאי של המערכת וכדומה.

סינון מים ביתי או למשרד במחיר מיוחד!

היום ניתן לראות מתקנים לטיהור ומסנני מים בכל מקום, ולא רק באיזור הביתי. עם הפופולאריות ההולכת וגוברת שלהם, ירד גם המחיר לאורך השנים. רוצה לדעת כמה הם עולים היום? את השוואת המחירים כבר עשינו עבורך!

מלא את הפרטים הנדרשים לצורך יצירת קשר ונשלח אליך במהירות את כל הפרטים והמחירים הכי מיוחדים ללא כל תשלום או התחייבות מצדך.


Tags: