מתקני מים


לא עוברים עוד קיץ בלי מתקן מים!

עם כל מה שאנו יודעים היום על כמות הנגיפים והחיידקים שיש במי הברז שלנו, לא ניתן עוד להתכחש לחשיבותם של מתקני המים השונים לשתייה בריאה ומרובה. את הקיץ שעבר עברת עם מינימום שתייה? מתקני מים מעוצבים בדוגמאות חדשות ומפתות יפתחו לך את הקיץ כמו שצריך! קבל עוד מידע בנושא וגם את כל ההטבות והמבצעים אצלינו בפורטל לרוויה.

מתקני מים- נוח, פשוט ובריא

המסננים השונים, מתקני הבקבוקים העומדים, המיני ברים וכדומה הצליחו להשתרש עמוק עמוק בתוך התודעה שלנו במהלך השנים, והם הסיבה שאנו יכולים להנות ממים צלולים ונקיים לאורך כל השנה וללא כל קשר בזיהומים המתפרצים מדי פעם במי הברז העוברים דרך צינורות באדמה.

כמעט בכל מתקן מים היום יש מערכת מתקדמת כזו או אחרת של סינון; נורות UV, מסנני פחם, פילטרים, סינון באמצעות אוסמוזה הפוכה ועוד ועוד. מבלבל? בוא ננסה לעשות קצת סדר במים!

  • מתקן מים עומד- הגירסא המיושנת והמסורבלת יותר של מתקני מים. למרות שעדיין ניתן לפגוש אותם במרפאות פרטיות, מפעלים ובמשרדים, השימוש הביתי שלהם הולך ופוחת על הזמן. ובאמת לא תמיד זה פשוט להוביל את מיכלי המים הענקיים הביתה, לפנות את הישנים ולמחזר אותם, וגם להזכר מבעוד מועד שצריך להזמין חדשים.

מצד שני, אלו מים מינרלים נקיים ויש לזכור שלא מדובר בחלקים שיש להחליף במתקן הזה (כמו למשל במיני ברים הזקוקים להחלפת המסנן וכו' מדי פעם), אלא רק את הבקבוקים לאחר שהתרוקנו, בחדשים.

  • מסננים ופילטרים- האמצעי הפשוט והזול ביותר שיש היום לסינון מים וטיהור מים. את המסננים אפשר להתקין בחיבור אל הצנרת או לרכוש מסוג אחר ולהכניסם לקנקנים או מיכלי מים מפלסטיק. חלקם פועלים על בסיס פחם פעיל או נורות. אם משתמשים בפילטר פשוט יש לשים לב במחליפים אותו אחת לכמה חודשים וכפי שרשום על גבי האריזה שלו וגם לוודא שלא נותנים למים שבקנקן לעמוד יותר מדי זמן.
  • מיני בר- המיניברים הם המתקנים הפופולארים ביותר היום ולא בכדי; הם נוחים להפליא לשימוש, קומפקטיים כך שלא תוספים שטח נכבד מהשיש (ובטח שפחות ממה שתופס מתקן מים מינרלים מהרצפה), מספקים מים צוננים או רותחים בכל רגע ומטהרים את המים עד כדי זכות מושלמת.

המיניברים המשוכללים יחסכו לך את רכישת הבקבוקים הגדולים ואת דמי המשלוח, יהיו נעימים לעין וניתן להשיגם בכל הצורות והצבעים ולהתאים אותם לכל סוגי המטבחים.

מתקן מים מיני בר- הדבר הכי לוהט היום בשוק!

אין ספק שמיניבר הוא היום הבחירה הבולטת ברוב הבתים הישראליים. אך כמה הוא צפוי לעלות? מהי האחריות שמקבלים עליו? אילו חלקים צפויים להתבלות עם זמן? הנה קצת מידע על המיניבר המפורסם:

  • משום שסוגי המיניברים של היום שונים זה מזה גם בפונקציונאליות וגם בעיצוב, קשה לשים את היד על המחיר המדוייק אך טווח המחירים הוא כנראה בין 2500 שקלים ל-4000 שקלים.
  • תעודת האחריות תקפה בדרך כלל לתקופה בת שלוש שנים.
  • החלקים המחייבים החלפות יהיו המסננים והנורות בעיקר, כאשר ידוע שיש לרכוש מסנן חדש אחת לשנה לערך.

בוא ותהנה ממים טהורים כל קיץ, כל הקיץ, וגם בחורף במחירים מצויינים! אנו בפורטל לרוויה רוצים לחסוך לך את השוואת המחירים ואת מציאת הספק האמין ביותר. מילוי של הטופס שלפניך יוכל להפנות אליך (בחינם, במייידי וללא כל התחייבות מצדך) את יצרני מתקני המים המובילים שיש היום וגם את המחירים הכי אטרקטיבים. לרוויה!


Tags: