מתקני מים ביתיים


אוהבים לשתות קפה חם בבוקר? הילדים לא מקפידים על שמונה כוסות מים ביום? צריכים מים לבישול? כולם כאחד צריכים לצרוך מים מידי יום, אך לא כולם עושים זאת במידה מספקת. לעיתים זה נובע מתוך עצלנות, ולעיתים זה פשוט חוסר רצון לטעום מי ברז מרירים. היום בעזרת הצבת מתקן מים ביתי במטבח אפשר לדאוג לכל צרכי המים שלכם בעזרת פתרון קטן ואלגנטי.

מתקן מים ביתי – פתרון לכל המשפחה

מתקן מים ביתי הוא הדרך הפשוטה והנוחה ביותר לדאוג למי שתייה במטבח, מבלי לבזבז אנרגיה יקרה על סחיבת בקבוקים או החלפת גלוני מים כבדים. בעזרת מיני בר מים שמוצב במטבח אפשר להנות ממי שתייה ללא הגבלה.

מתקן המים מחובר לצינור המים שמגיע גם אל הברז, אך בעזרת נורת UV המים עוברים תהליך של סינון בדרך. התוצאה הסופית היא מי שתייה טעימים ונקיים שעומדים בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

מה החידושים של מתקני מים ביתיים?

בעבר הורגלנו במתקני מים גדולים שעומדים בדרכנו ולא עושים חסד עם העיצוב המוקפד של המטבח בביתנו. כאשר בוחנים מתקני מים ביתיים חדישים, הדבר הראשון שבולט לעין הוא הגודל הקטן והעיצוב העדין שמגיע בכמה צבעים שונים לבחירתכם. מתקני מים אלה יכולים בקלות להשתלב במטבח, במשרד או בחדר.

לא רק העיצוב האלגנטי התווסף לבר המים, גם על לוח הבקרה הנוח כדאי להתעכב כמה דקות. מסך התצוגה והמקשים מאפשרים לכם שליטה מלאה על העדפות המים שלכם. איזו טמפרטורה אתם מעדיפים? מהי כמות המים שבה אתם עומדים להשתמש? רוצים להחליף את צליל המקשים? אופציות אלה הן רק חלק קטן מהאפשרויות שמתקן מיני בר מים חדש יאפשר לכם.

פורטל לרוויה – כל המידע וכל המחירים במרחק הקלקה…

לבדיקת מתקני מים ביתיים בעלי מסנן מים מקצועי ואיכותי אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך הטופס שכאן. בפורטל לרוויה נסייע לכם ליצור קשר עם מיטב הספקים בתחום ולעזור לכם למצוא מתקן מים איכותי שיתאים כמו כפפה ליד. אז למה אתם מחכה?


Tags: