מתקן מים קרים


החלטתם לקנות מתקן מים קרים וחמים לבית?

קודם כל, ברכות על ההחלטה. אתם עומדים לחסוך לעצמכם הוצאות ומאמץ רבים, שכן הצורך לרכוש ולסחוב בקבוקי מים כל כמה ימים יהפכו לנחלת העבר. מתקני מים ביתיים מציעים לכם דרך נהדרת לוודא שבבית יש מי שתייה נקיים בכל עת ולעודד את כל בני המשפחה להרבות בשתיית מים. אך, עם כל מתקני המים השונים שמוצעים היום בשוק, על אילו פרטים כדאי לשים דגש?

רמת סינון וטיהור – בחירת מתקן מים קרים וחמים שעומד בתקנים!

כמו בדברים רבים בחיים, גם פה כדאי לחשוב קודם כל על בטיחות. המים שאנו וילדינו צורכים מוכרחים להיות נקיים מדברים המזיקים לגופנו. בין אם מדובר בחול ובין אם מדובר במתכות שונות, חשוב לוודא שבר המים שאתם בוחרים משתמש בטכניקות סינון וטיהור קפדניות.

ודאו שאתם בוחרים במתקן המגיע עם סנן פחם פעיל ונורת UV המשלימה את תהליך הטיהור. שני מנגנונים אלה מספקים פתרון מקיף לכל הצרות שאפשר למצוא במי השתייה, ומבטיחים לכם מים נטולי מתכות (גם מתכות כבדות), גזים מומסים ומזהמים בקטריאליים.

חשוב לוודא שקיימת אפשרות להחליף את המסננים של בר המים שברשותכם, שכן עם הזמן הם מתבלים ויעילותם פוחתת. ישנם מתקני מים קרים שמגיעים עם מערכת בקרה שמתריעה עבורכם מתי יש צורך בהחלפת נורה או סנן בחדשים, כך שתמיד תוכלו להיות בטוחים לגבי איכות המים של מתקן המים שברשותכם.

נוחות השימוש של מתקני מים קרים

מתקני מים של הדור הישן היו מתהדרים בשני ברזים, ברז למים קרים וברז למים חמים. שיטה זו, שנקראת שיטה אנלוגית, אינה מדויקת, ותלויה רבות במידת ההיכרות שלכם עם המכשיר. מתקני מים חדישים, הנשלטים באופן דיגיטלי, הם לא רק נוחים ופשוטים יותר לשימוש, אלא גם חסכוניים יותר במשאבים.

מתקני מים קרים חדישים מגיעים עם מערכת סינון מים ועם לוח בקרה נוח לתפעול שמאפשר לכם לשלוט על הטמפרטורה המדויקת של המים, על הכמות בה תרצו להשתמש ומציג בפניכם את נתוני המתקן בכל רגע נתון.

ומה לגבי עיצוב?

עבור רובנו, פונקציונליות היא דבר חשוב, אך לרבים אכפת גם ממראה המתקן שהם עומדים להכניס לביתם, וזה מובן. מתקני המים חדישים מעוצבים בסגנון אלגנטי, עדין ומוקפד, ומוצעים למכירה בשלל צבעים שונים להתאמה מירבית לטעמכם ולביתכם.

רוצים לדעת יותר? פורטל לרוויה יכול לעזור לכם לבחור מתקן מים קרים מתקדם לביתכם. השאירו פרטים בטופס שכאן ונציג שירות מקצועי ייצור עימכם קשר.


Tags: