מסנן מים ביתי


יותר ויותר אנשים עוברים להשתמש במוצרי סינון מים, אשר מציעים להם את האפשרות ללגום מים טריים ונקיים ישירות מהברז. באמצעות מסנן מים ביתי ניתן לחסוך בהוצאות מיותרות של קניית משקאות מינרליים וליהנות ממים מסוננים מבלי להצטרך לצאת מן הבית.

מהם מסנני מים ביתיים?

רוב המוצרים הקיימים בשוק עבור סינון מים פועלים על עקרון דומה, אולם חשוב לשים לב להבדלים בשיטות הסינון עצמן. קיימים מסנני מים אשר עובדים בצורה מכאנית, כאלה שפועלים על בסיס פחם פעיל וכאלה העושים שימוש במטהר מיקרוביאלי.

האם כל מסנן מים לבית אכן מבטיח סינון מים אפקטיבי?

רצוי לערוך בדיקה קפדנית של כל מסנן מים לבית טרם התקנתו, שכן קיימים בשוק סינון המים מוצרים רבים, אשר עושים שימוש בשיטות סינון מוצלחות יותר ומוצלחות פחות.

- מסנני מים מכאניים מסוגלים לסנן חלקיקים עד גודל מסוים, ואינם מבטיחים סינון של 100%.

- מסנני מים ביתיים על בסיס פחם פעיל אינם יכולים לטהר בקטריות וחיידקים. בנוסף לכך, בשלב מסוים הופך הפחם למושבה של חיידקים לא רצויים ותורם לזיהום המים במקום לטיהורם.

- מסננים הפועלים עם מטהר מיקרוביאלי מסוגלים להמית את החיידקים והבקטריות הקיימים באופן טבעי במים אך אינם מגנים מפני מזהמים כבדים, גזים מומסים ומוצקים שונים.

כיצד תוכלו לסמוך על מסנן מים ביתי מוצלח?

ראשית כל, בדקו מיהו היצרן. אל תסמכו על כל אדם המגיע לביתכם עם מסנן מים ביתי ומציע לכם הדגמה חיה. מומלץ שתרכשו את המסננים דרך חברות מוכרות, כאלו אשר שמן והצלחתן ידועים ברבים ואשר יכולות להבטיח לכם מערכת סינון מים מוצלחת, בטוחה ובריאותית.

דרך פורטל לרוויה אפשר לרכוש מסנני מים ביתיים הפועלים על שיטת האוסמוזה ההפוכה, המשלבים בין מסנן פחם פעיל ונורת UV, אשר יחדיו מבטיחים סינון רעלים וחיסול בקטריות ממוקד לקבלת 100% מים מסוננים ומטוהרים.

תפנה לפורטל לרוויה ותוכל ליהנות ממתקני מים שיבטיחו לך מסנן מים לבית אשר עומד בתקנים של מכון התקנים הישראלי ותקן הבטיחות בחשמל.

בנוסף, תוכלו לבחור מיני בר מים ממגוון העיצובים היוקרתיים והייחודיים שאנו מציעים, על מנת שתוכלו ליהנות לא רק ממים נקיים ומרווים, אלא גם מעיצוב עדכני עבור המטבח שלכם!

למה אתם מחכים?

מלאו את הפרטים באתר ואנו כבר נדאג לחזור אליכם עם כל המידע והצעות המחיר העדכניות ביותר, כי גם לך מגיע בר מים חדש.


Tags: