מיני בר blue


הגב נשבר מסחיבת הבקבוקים? לא רוצה להיות עם היד על הדופק בכל הקשור למי שתייה? כעת, אתה יכול להפסיק לדאוג כי באמצעות מיני בר blue, המיני בר הקומפקטי והמנצח, פרי פיתוח ישראלי, תוכל לשתות לרוויה.

למה דווקא blue?

אי אפשר להתעלם מהמים הצלולים שמיני בר blue  יספק לך. בנוסף, אין לך שום תלות בספק מים חיצוני, שכן מדובר במתקן המטהר את מי הברז ומאפשר לך ולבני משפחתך זמינות גבוהה של מים איכותיים וצלולים, ללא החשש שמא אתה או יקירך תלקו בזיהום או מחלה עקב בקטריות, אבנים קטנות, כלור, חול או חלודה במים.

המים מטוהרים על ידי חומר הפחם הפעיל ונורה אולטרה סגולה, אלו משמידים את כל החיידקים ומשפרים את טעמם של המים, כך שגם הילדים ייהנו מהמים במקום לצרוך משקאות מוגזים ממותקים ולא בריאים. אם אתה מודאג מכך שהמתקן יתפוס חלל גדול במטבח, תוכל להיות רגוע, מדובר במתקן קומפקטי ואסתטי המתאים גם לשטחים קטנים.

נקודות קטנות, חשובות וייחודיות של מיני בר blue

אתה בוחר את הצבע – ניתן לרכוש ערכה של פאנלים צבעונים למיני בר ובכך להתאים את המתקן לסגנון העיצוב בביתך או בבית העסק שלך.

אתה קובע את הטמפרטורה - מעוניין לשתות קפה בטמפרטורת רתיחה או להכין פורמולה לתינוק. אין בעיה. אתה בוחר את הטמפרטורה הנוחה לך במיני בר.

אין טעם לוואי – אחד החלקים של המיני בר הוא סנן פנימי אשר מוליד תוצאה של מים טעמים ונטולי ריח.

אוהב? מתלבט? אנחנו כאן לשירותך

 

אם אתה מעוניין לקבל ישירות אליך את כל האינפורמציה אודות מיני בר blue, אחד מנציגינו המקצועיים ישמחו לשלוח אלייך את הצעות המחיר המשתלמות ביותר לרכישת מיני בר רויאל. כל שאתה צריך לעשות הוא למלא את הטופס המצורף בפורטל לרוויה – פורטל המים של ישראל ואנו נדאג שתקבל הצעות של המשווקים ישירות אליך.

אתה ממלא והנציגים המקצועיים שלנו עושים בשבילך את העבודה. ללא תשלום וללא בזבוז של זמן מיותר.


Tags: