מיני בר טייגר


המים מהברז לא גורמים לך לשתות מספיק ליטרים ביום, ואתה יודעים שגופך זקוק למים בכמות גדולה יותר מהכמות אותה אתה צורך כיום? נמאס לך למזוג מים ולהמתין שכל הלכלוך ישקע אל התחתית? זה הזמן למצוא פתרון חלופי.

יתרונות ללא חסרונות

מיני בר טייגר, מציע למגוון הלקוחות הפוטנציאלים והלקוחות בפועל, מים נקיים, לשתייה בטכנולוגיה מתקדמת.

מיני בר זה הינו מכשיר קומפקטי וצבעוני, אשר מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשר שימושים רבים ומגוונים לך ולכל בני ביתך. מה למשל?

- מיני בר מאפשר לך שליטה בטמפרטורת המים, אשר יכולה להגיע עד 100 מעלות, (בעזרת דוד סגור המותקן במכשיר), תוך מזיגה של עד 6 כוסות מים חמים, מבלי לפגוע ברמת הטמפרטורה המבוקשת.

- מיני בר טייגר, מאפשר לך ולבני משפחתך ליהנות ממים קרים, וחמים לבישול ושתייה.

- התשלומים בעבור המיני בר הינם נוחים ומשתלמים, וכל שעליך לעשות הוא לקבל את ההחלטה הנכונה.

ממה נהנים בעזרת מיני בר טייגר?

מיני בר טייגר, מאפשר לך להיפטר מתופעות לוואי של טעם וריח, הנפוצות במים הזורמים בברזים, מפחית את הכמות של האבנית המצטברת במים, ומונע מחלקיקים מעל לחמישה מיקרון להסתנן אל המים. כל זאת נעשה בעזרת סנן מתקדם וטכנולוגיה חכמה.

מכשיר המיני בר, עומד בתקנים המחמירים של ה – FDA ושל NFS, כך שאתה יכול להישאר סמוך ובטוח כי המים אותם לוגמים בני משפחתך והעובדים שלך נקיים ובריאים. המיני בר הינו פיתוח של חברה ישראלית, והוא מאפשר שליטה אופטימאלית בטמפרטורת מי השתייה אותם אתה מכניס אל גופך.

פורטל המים לרוויה, הינו פורטל המים הגדול במדינה, אשר מאפשר לך להישאר מעודכן בחידושים ובטכנולוגיות חדשות היוצאות לאור מידי זמן מה. כמו כן, בפורטל אפשר להתרשם מטיפים ומדריכים רבים העוסקים במי השתייה וכן מפתרונות אולטימטיביים עבור בעיות נפוצות במי השתייה, הזורמים לכל בית אב במדינת ישראל.

אם היתרונות הרבים של מיני בר ביתי קורצים לך, ואתה מעוניים לשמוע פרטים נוספים, ולזכות לקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצידך, מלא את הפרטים המבוקשים וקבל ייעוץ והצעת מחיר, מידי נציג איכותי ומקצועי אשר יצור עימך קשר במהרה לשביעות רצונך.


Tags: