מיני בר אטלנטיס


חייבים מיני בר בבית, אך אינכם מסתדרים עם פעולת השילוב בין המים הרותחים לקרים? כעת, מיני בר אטלנטיס מציע לכם את הפתרון האידיאלי.

מיני בר מורכב משלושה ברזים. ברז מים קרים, ברז מים רותחים וברז אשר משלב בין השניים ומאפשר לכם ליהנות ממים פושרים בטמפרטורה המתאימה בדיוק לכם. המשך בקריאה והתרשם מהמיני בר המשוכלל – מיני בר אטלנטיס.

מיני בר- בשביל הבריאות שלך

אתה בטח מודע לעובדה כי שתייה של מי ברז מעמידה אותך ואת היקרים לך בסכנת זיהומים. אין זה חדש כי מדי כמה חודשים אנו עדים לפרסומים בכלי התקשורת האוסרים לשתות מי ברז באזור זה או אחר בארץ בשל זיהום של המים.

לפיכך, הפתרון האידיאלי ביותר בא לידי ביטוי בדמות פילטרים המסננים את מי השתייה ומים שאתה צורך. החלטה לרכוש מיני בר תעניק לך את הביטחון כי אתה ובני משפחתך תיהנו ממים נקיים מזיהומים (בקטריות) ולכלוך של חומרים, כגון כלור, אבנית וחלודה. כאן מדובר במערכת של טיהור מים איכותית וחכמה המותאמת לבית או לעסק.

הייחוד של מיני בר אטלנטיס

העיצוב החדשני של בר המים מותאם לאווירה ההי-טקית ולסגנון של שנות האלפיים. מערכת הטיהור של מיניבר אטלנטיס מאפשרת לכם לשלוט על טמפרטורת המים באמצעות מקשים דיגיטליים ותכונות חכמות נוספות.

אם יש לך ילדים קטנים, אל דאגה, המערכת מגיעה עם ברז בטחון ולכן אין סיכון של פתיחת ברז המים הרותחים על ידי הילדים וגרימת כוויות. בנוסף, המערכת מאפשרת חסכון בחשמל ובנויה בצורה ידידותית למשתמש, כך שכל אחד יוכל להבין במהרה איך להשתמש במתקן.

מידע במיוחד בשבילך

מעוניין לקבל ישירות אליך את כל האינפורמציה אודות מיני בר אטלנטיס? או אולי מיני בר אולימפיק? מעוניין שאנחנו נבצע בשבילך את העבודה ונשלח אליך את הצעות המחיר המשתלמות ביותר לרכישת המיני בר? מלא את הטופס המצורף בפורטל לרוויה- פורטל המים של ישראל, ואנו נדאג שההצעות של המשווקים והיצרנים יגיעו ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלך.

 

אתה ממלא והנציגים המקצועיים שלנו עושים בשבילך את העבודה. ללא תשלום וללא בזבוז של זמן מיותר.


Tags: