מיני בר אולימפיק


חיפשת מים צלולים ובריאים לגוף ולנשמה? חיפשת עיצוב חדשני המוסיף לבית ולמשרד? חיפשת מחירים נוחים ושווים לכל אדם? מצאת הכל באתר אחד, פורטל לרוויה מציע לכם למצוא בר מים חדש בלי לצאת מהבית.

מיני בר אולימפיק עונה על כל הצרכים בעזרת מכשיר אחד, איך הוא עושה זאת?

מיני בר משבח את האירוח כשהאורחים מופיעים לביקור קצר או ארוך, אם בענייני עבודה ואם לשם ביקור שבשגרה, הימצאותו של המיני בר, מאפשרת לכם לארח בנוחות ובסגנון מעולם אחר. מיני בר של אולימפיק מפיק מים קרים לשתייה, ומים חמים להכנת שתייה חמה בלחיצת כפתור אחת, כאשר את טמפרטורת המים, אתה זה שתקבע בטרם המזיגה.

חוסכים בעלויות

המציאות בשטח היא שאנו כבני אדם זקוקים לכמות לא מבוטלת של מים מדי יום, ויש צורך לספקם לבית בצורה כזו או אחרת. היום מקובל לעשות זאת באמצעות קניית בקבוקי מים, הרתחה של מי ברז או מתקני מים שיש צורך להחליף עבורם מדי שבוע את בלון המים.  השוואת האופציות הללו לאפשרות הנוחה של אחזקת מיני בר אולימפיק בביתנו תציג תמונה ברורה – מיני בר ביתי זו האופציה הנוחה, המשתלמת והחסכונית ביותר.

אחריות ובטיחות

מכשיר המיני בר מבית אולימפיק, הינו מכשיר דיגיטלי אשר ידידותי למשתמש וכל פעולה מתבצעת בקלות.

גם לילדים שמצויים בקרבתו יש גישה נוחה ובטיחותית לשימוש במכשיר, שכן במכשיר ברז ביטחון, המונע מילדים למזוג לעצמם מים חמים ישירות מהמיני בר.

מיני בר אולימפיק אינו צובר אבנית, בשל העובדה שגוף החימום הינו חיצוני ולא בא במגע ישיר עם המים שזורמים אל הכוס, וסינון הרעלים, העצמים הזרים , הכלור, החלודה, העופרת ועוד, מתבצע באופן אוטומטי על ידי המכשיר.  בנוסף, חשוב לדעת שמכון התקנים אישר מכשיר זה לשימוש אינטגראלי בבית ובמשרד שברשותכם.

 

אם קראת את כל האינפורמציה הפרוסה לפניך, ואתה אכן רוצה מיני בר אולימפיק בביתך, זה הזמן לקבל פרטים נוספים אודותיו. השארת הפרטים כמובן אינה דורשת ממך מאום ואינה כרוכה בהתחייבות מצידך.

לאחר מילוי הפרטים בתחתית הדף, נציג מקצועי יחזור אליך טלפונית ויספק לך את כל הנתונים החשובים אודות המיני בר.


Tags: