מים לתינוק


רוצה לתת מים לתינוק ולא יודע אם כדאי מהברז או מבקבוק המים המינרלים? אתם זוג צעיר עם ילד ראשון, הזקוק לייעוץ בכל הקשור למים הבריאים ביותר לתינוקכם? מלאו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' ואחד מנציגנו יחזור אליכם עם כל האינפורמציה הנדרשת לכם.

התינוק שלך הוא הדבר החשוב ביותר

ידוע כי המערכת החיסונית של התינוק, פגיעה בשנים הראשונות לחייו, ועל כן רוב התינוקות נוטים לחלות בשנים אלו במיני מחלות שונות. אנו יודעים כי אתה כהורה, מעוניין להגן על התינוק שלך ולהעניק לו את הטוב ביותר, ולכן החלטנו לציין את הנקודות החשובות ביותר, הקשורות לנושא המים אותם שותה תינוקך.

המים שלנו לתינוק שלכם

ישנן שתי נקודות חשובות, שכל הורה צריך להבין, כאשר מדובר במים לתינוק שלו:

  • תינוק אינו זקוק למים עד גיל שישה חודשים, שכן חלב אם מכיל את כל הנוזלים הנדרשים לתינוק (ומפה ניתן להסיק שהמים אותם שותה האם חייבים להיות בריאים).
  • בשנה הראשונה אסור שהתינוק ישתה מי ברז רגילים.

אם הגעת לשלב בו התינוק שלך יכול לשתות מים, חשוב מאוד להקפיד שהוא ישתה מים שהורתחו. הקושי של רוב ההורים, מתגלה כתוצאה ממספר הפעמים הרב בהן נדרש להרתיח מים מדי יום, וכן מהצורך להחליף את המים בחדשים, מדי מספר שעות. מתקן מים ביתי מקל על התהליך באופן ניכן.

מיני בר – מים לתינוק בזמן קצר

רכישת מיני בר מבטיחה לכם מים בדרגת רתיחה מוחלטת. הרכישה פותרת טרחה רבה ובזבוז זמן, בכל הקשור להכנת בקבוקי פורמולה מספר פעמים ביום. מיני ברים מספקים הן מים חמים בדרגת רתיחה וכן מים קרים, שעברו תהליך טיהור על ידי מסננים.

מים לתינוק שלכם – כי הוא הכי חשוב לכם

פורטל לרוויה, ישמח לספק לך מידע מקיף על מיני ברים וכל הקשור אל מים המתאימים לתינוק שלך. מלא את טופס פרטי ההתקשרות, ואחד מנציגי השירות יחזור אליך במהרה. כאן תקבלו שירות מקצועי בחינם, דבר אשר יחסוך לכם זמן וכסף, ויבטיח לכם את בריאות התינוק שלכם.


Tags: