מטהרי מים


כאשר קונים מתקן מים ביתי, חובה להתעכב על סעיף הבטיחות, כי כאשר מדובר במי שתייה אסור להתפשר.

מהו סינון מים וכיצד הוא מתבצע? על איזה מטהר מים ניתן לסמוך?

מתקני מים מתחברים אל צינור המים שמחובר גם אל ברז השתייה שבביתנו. אז מה הופך אותם בכל זאת לבטוחים יותר לשתייה? מטהרי מים, פילטר מים איכותי ומערכות הסינון המתקדמות שהם מכילים עושים את כל ההבדל בין מי הברז, לבין המים המתוקים והנקיים שמתקבלים בעזרת המתקן.

מי ברז מכילים מרכיבים רבים, לחלקם גופנו זקוק, מתכות מסוימות ומינרלים, למשל, אך על חלק מהמרכיבים אפשר וללא ספק עדיף לוותר. אך אין לנו שליטה על איכות המים שמתקבלים בברז בביתנו, וכך קורה שאנו צורכים מים שעשויים לסכן את בריאותנו. לעניין הזה יש עכשיו פתרון פשוט, התקנת מיני בר ביתי במטבח שמגיע עם מטהר מים מתקדם בשביל סינון מים חכם.

מתקנים עם מטהרי מים מתקדמים בפורטל לרוויה

מתקני מים ביתיים חדישים מגיעים עם מערכת סינון מים אשר נותנת פתרון כולל לבעיית המזהמים. איך זה עובד?

בעזרת נורת UV וסנן פחם פעיל אפשר לטפל בבעיית המוצקים המרחפים, כמו גם בבעיית המזהמים השונים כגון מתכות שונות שמתערבבות במי הברז וכוללות בין היתר מתכות כבדות המצטברות בגופנו ומרעילות אותו.

שיטת הטיהור של אלקטרה עומדת בתקן 1505 של מכון התקנים הישראלי והיא היחידה שתבטיח לכם מקסימום טיהור לביטחון מלא. המים שתצרכו בסופו של יום יהיו נטולי מזהמים בקטריאליים, מתכות מסוכנות ואף יהיו טעימים יותר לשתייה.

מתי צריך להחליף מטהרי מים?

את סנן הפחם הפעיל ואת נורת ה-UV יש להחליף אחת לחצי שנה ושנה בהתאמה, שכן עם הזמן מידת היעילות של רכיבים אלו פוחתת בצורה משמעותית. ישנם מתקני מים המגיעים עם לוח בקרה שבו נורה שתתריע בפניכם כאשר יגיע מועד החלפת מטהר מים.

פורטל לרוויה – מים טובים עד הבית

אם אתם מעוניינים במתקן מים, לא תוכלו למצוא פתרון טוב יותר מאשר פורטל לרוויה המציע לכם למצוא מתקן מים ביתי איכותי תוך זמן קצר וללא כאב ראש. רק מלאו את הטופס שכאן וחכו לשיחה מנציג השירות שלנו!


Tags: