מטהרי מים ביתיים


הילדים כל היום מתלוננים על טעם לוואי במי השתייה? נמאס לכם כל היום לעבור ברשתות השיווק ולרכוש בקבוקי מים מינרלים? זה הזמן ללמוד על מטהרי מים ביתיים ועל מה שהם יכולים לעשות עבורכם.

אפשר לומר להתראות ללכלוך ושלום לצלילות

במים המובלים אל הבתים, יש פעמים רבות רעלים שונים וסוגי מתכות, אשר אינם בריאים למערכת הגוף של בני האדם. מטהרי המים, מזקקים את כל הרעלים לרבות מתכות רעילות, חומרים מסרטנים ועוד. מטהרי מים ביתיים הם הפתרון האולטימטיבי, לשתיית מים איכותיים. מטהרי המים מאפשרים לכם למזוג אל הכוס מים צלולים ונקיים, ומשפרים הן את טעם המים והן את הריח שלהם.

לכל מטהרי מים ביתיים שיטה שונה

ישנן שלוש שיטות שונות לטיהור המים בביתנו. שיטה ראשונה היא האוסמוזה, השנייה פחם פעיל, והשלישית סנן מכאני.

  • אוסמוזה- היא שיטה מוכרת וידועה, אשר פועלת בעזרת ממבראנה. הממבראנה מאפשרת ניקוי וסינון אבסולוטי של כל המינרלים והמתכות הלא רצויות, כך שהמים צלולים ונקיים.
  • פחם פעיל – הפחם הפעיל הוא זה אשר מסנן מהמים את התרכובות האורגניות השונות וכן את הכלור המצוי במים. שים לב כי הפחם אינו מסייע בטיהור וסינון החיידקים המצטברים במים, וכך גם אינו משפיע הפחם על המתכות והמינראלים.
  • סנן מכאני – תפקידו של הסנן הוא למנוע מעבר של חלקיקים שונים. המסננים הללו אינם מטהרים את המים ואינם מסננים את התרכובות האורגניות ואת המתכות ואין מונעים את הצטברות האבנית. יש לקחת בחשבון את החלפת הסנן מידי תקופה, משום שהם צוברים לכלוך אשר מונע מעבר מים ומוריד את לחץ המים בברז.

מערכות מטהרי מים

מערכת טיהור מים המותקנת בביתכם, מאפשרת פעילות כל המסננים יחד. מרבית מהמערכות מאפשרות הרחקת חלקיקים, וסינון רעלים באופן אבסולוטי. מערכות טיהור המים מותקנות מעל הברז בביתכם ויעילות לברז ספציפי, או לחילופין יכולות להיות מותקנות במקור המים בביתך, ולשלוט בכל הברזים (זאת כמובן בהתאם למבוקש).

למצוא בר מים ביתי איכותי בפורטל לרוויה!

רוצה לשמוע פרטים נוספים ולהרחיב את הידע אודות מטהרי מים, קולר מים או מסננים למיניהם? מלא את הפרטים ונציג יחזור אליך במהרה לשביעות רצונך.


Tags: