טיהור מים ביתי


עדיין אין לך מערכת טיהור מים ביתי? כך תשיג אותה

בחלק גדול מהבתים בישראל כבר הוטמעו מערכות כאלה ואחרות של טיהור מים ביתי. נשארת מאחור? בקושי שותה מים במהלך היום כי נשאר לך טעם מר בפה כשהכוס מתרוקנת? בוא לראות איך ניתן לטהר את המים בקלות ובמחיר סביר בהחלט, אצלינו בפורטל לרוויה.

לא שותים בלי טיהור מים ביתי!

מעבר לשיפור הטעם, לטיהור המים בבית ישנה חשיבות בריאותית, שכן המים הנובעים מהאדמה ומגיעים אל הברז שלך מתוך שלל של צינורות, הם בדרך כלל רווים בכימיקלים, בחול ובלכלוך. חשוב לך לשמור על גוף בריא ונקי מזיהומים? כנראה שאתה זקוק למים טהורים.

התקני טיהור מתקדמים כגון מסנני מים ומיני ברים מסוגלים להפריד את הלכלוך מהמים ועל ידי כך לזכות אותם ולהשיב להם את טעמם המקורי הנפלא.

כיצד נעשה טיהור מים?

ישנן מספר אפשרויות פופולאריות דרכן ניתן לסנן ולהביא את המים לידי טיהור. אם נעבור על הרשימה, ניווכח לראות שהמיני בררים עומדים בראשה ושהופכים מבוקשים יותר ויותר עם הזמן. בניגוד למה שרבים אולי חושבים, מיני בר הוא לא רק מתקן מים שיש בו מים קרים וחמים, אלא שהמים עוברים בו סינון מתקדם וברמות הגבוהות ביותר.

דרך שנייה ונפוצה היא שימוש במסננים, וגם כאן יש מבחר די גדול. ישנם מסננים שמגיעים בצורת ברז קטן ומתחברים לצנרת כמו הברז הרגיל, וישנם מסננים קטנים שמנקים את המים בתוך קנקן פשוט. כך או כך, חשוב לשתות מים מסוננים.

טיהור מים ביתי – גם לבישול?

מיני בר מים יעיל עבור טיהור מי שתייה אך ניתן גם למלא באמצעותו סירי מים רותחים לבישול וכך לחסוך זמן רב בהרתחת המים בדרכים אחרות (קומקום חשמלי, על הגז וכו'). עם מיני בר מים אפשר להנות מבישול קל ונוח וגם ממי שתייה טעימים!

מחפש פתרון פשוט ונוח, מעוצב ויעיל לקבלת מי שתייה צלולים וזכים? עם מתקני מים ביתיים אין צורך להחליף בקבוקים, וויסות הטמפרטורה הוא קל ביותר. מעוניין בפרטים נוספים? מלא את הטופס ונחזור אליך מיד עם הצעות מחיר ומידע לגמרי בחינם!


Tags: