בר מים ביתי


בר מים ביתי – איך אפשר בלי?

צריכת מים חשובה וחיונית לילדים ומבוגרים כאחד, אך היום, עם כל משקאות המתיקה והאפשרויות האחרות, פעמים רבות אנשים מוצאים עצמם מוותרים על מים ובמקומם צורכים משקאות מזיקים אחרים, אשר מזיקים יותר משהם מועילים.

אחת הסיבות לכך לצמצום צריכת המים הממוצעת קשורה לבעייתיות בפתרונות המים שהיו נהוגים עד כה – בקבוקים שהיה צריך לסחוב מדי כמה ימים, מתקני מים מגושמים וגדולים שתפסו מקום רב במטבח, או פשוט ההסתפקות במי ברז בעלי טעם חשוד.

הבשורה החדשה בשוק היא בר מים ביתי מעוצב למטבח שמספק מים מטוהרים על בסיס קבוע וללא הגבלה. מתקן מיני בר קטן מתאים גם למטבח קומפקטי, וגם בשימוש מינימלי מסוגל לחסוך לכם הרבה מאוד טרחה והוצאות. לא עוד הצורך לסחוב שישיות מים כבדות למעלה או להחליף גלונים מידי כמה ימים.

מתקני מים חדישים, מהם מציעים?

בר מים ביתי הוא הפתרון הטוב ביותר לצריכת מים נקיים ללא הגבלה בביתכם. מדובר במכשיר קטן ומעוצב, שמשתלב בקלות בנוף המטבח ואף מוסיף לו לא מעט חן. בעזרת סנן פחם פעיל ונורת סינון המפיצה קרינת UV, המים שמוזרמים דרך המכשיר עוברים תהליך מלא של סינון וניקוי. התוצאה הסופית היא מים נקיים וטעימים לשתייה, העומדים בכל התקנים.

מתקני מים חדישים הם נוחים להפליא; בעזרת לוח בקרה ניתן לשלוט בטמפרטורת המים, להגדיר טמפרטורה מועדפת, ניתן לקבוע מראש את כמות המים, לחסוך בחשמל ואף לכוון לנוחיותכם תאריך ושעה לחימום וצינון המים. כמו כן, מעבר להחלפת הפילטר אחת לכמה חודשים, המתקן אינו מצריך טיפול מיוחד, וניתן להשתמש בו ללא הגבלה.

על מה לשים דגש כשבוחרים את המתקן?

כאשר אתם מגיעים לבחור בר מים, שימו לב היטב לפרטים הבאים:

- האם מדובר בחברה אמינה ומוכרת? לא תרצו לקנות מוצר יקר מחברה שאינכם מכירים. כמו כן, במידה ויהיה צורך בשירות של תיקונים, אתם תעדיפו לפנות לחברה מוכרת שפועלת במספר מוקדים ברחבי הארץ.

- מהי מערכת הסינון של מתקן מים? היום קיימות טכניקות חדשות ומתקדמות לטיהור המים. הקפידו לבחור בבר מים שמגיע עם מערכת טיהור לטיפול בזיהומים מוצקים ובקטריאליים.

- האם המכשיר מגיע עם ידית בטיחות? אם יש לכם ילדים קטנים בבית, אתם לא תרצו להסתכן. ילדים יכולים לפתוח בטעות את ברז המים החמים ולהיכוות באופן קשה. לכן, עדיף לבחור בבר מים המגיע עם ידית מיוחדת שתמנע מהם את היכולת לשחק עם הברז.

פורטל לרוויה – כל המידע, כל המתקנים וכל החדשות בחמות בתחום!

אם אתם מחפשים בר מים ביתי, הגעתם למקום הנכון. אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס שכאן ונציג מקצועי יחזור אליכם במהרה. כל המידע וכל הפרטים ניתנים כאן ללא תשלום וללא התחייבות מצידכם.


Tags: